وی اس تی باز

SetupPack VST&Plugin

قبل
بعدی
تیم VSTbaZ با بیش از یک دهه سابقه در زمینه ی تنظیم و آهنگسازی، تمامی موارد مورد نیاز آهنگسازان و تنظیم کنندگان را مورد بررسی قرار داده و با هدف برطرف نمودن خلا های موجود در این زمینه تشکیل شده است. اگر شما به دنبال جدیدترین و بهترین نرم افزارها هستید این سایت مانند سایت های مشابه با قرار دادن برنامه های حجیم و نه چندان کاربردی شما را سردرگم نخواهد کرد، 

 

یکی از معضلاتی که همیشه تنظیم کنندگان و آهنگسازان با آن مواجه هستند، تعویض ویندوز و نصب نرم افزارهای موسیقی روی سیستم خود است. اغلب برای این کار یا فرد متخصصی در دسترس شما نیست یا نیاز به جا به جایی سیستم خود بوده و یک پروسه ی ۳،۴ روزه برای تعویض و نصب نرم افزارها و گاها هزینه های سرسام آور انتظار شما را میکشد.

 

تیم VSTbaZ به منظور رفع این مشکل برای نخستین بار امکان نصب سیستم در استودیو یا محل مورد نظر شما را با کمترین هزینه در تهران و کرج فراهم نموده است. همچنین امکان نصب غیر حضوری برای کلیه شهرها فراهم است (برای اطلاعات بیشتر از طریق تلفن یا تلگرام یا واتسپ باما در ارتباط باشید! )


۰۹۳۵۲۱۵۹۲۹۵ واتسپ
 

VST :

Addictive Drums 2
Addictive Keys
Kontakt 6
Nexus 2
1.5 Spire
Serum
Stylus RMX
Trilian
Omnisphere 2
Sylenth1 v3
Real Guitar 5
Real Start 5
Real LPC 5
Dune 3

_________________________________________________________

Plugin :

Antares Auto-Tune Pro
Antares Harmony Engine
 Antares AVOX Bundle
FabFilter Total Bundle 2021
LFOTool
 iZotope Ozone 9 (or 8)
 ۳ iZotope Nectar
Valhalla DSP Plate
Valhalla DSP Freq Echo
Valhalla DSP Shimmer
Valhalla DSP Room
Valhalla DSP VintageVerb
Valhalla DSP Space Modulator
Valhalla DSP UberMod
Valhalla DSP SuperMassive
Valhalla DSP Delay
Voxengo Bundle 2021
Replika XT
Waves Total Bundle
و دو پلاگین دلخواه شما

__________________________________________________________________________________________________________________

توضیحات اضافه :

همچنین علاوه بر پلاگین ها و وی اس تی های ذکر شده، نرم افزار (DAW) شما نیز نصب خواهد شد. هزینه ی Setup Pack تنها ۴۵۰ هزار تومان میباشد. تمامی وی اس تی ها و پلاگین ها آخرین ورژن آپدیت (کرک شده) میباشند!
*در صورت درخواست نصب Nexus 3 به جای Nexus 2 که در پکیج موجود میباشد، مبلغ ۱۵۰ هزار تومان به هزینه پکیج اضافه میشود.*
لازم به ذکر است در صورت تمایل شما به نصب بانک های Kontakt و Elastik  و Omnisphere و سمپل های ویو ، با توجه به مقدار حجم آنها هزینه ای جدا محاسبه میشود. همچنین در صورت درخواست تعویض ویندوز و نصب درایورها، هزینه به صورت جداگانه محاسبه میگردد.
اگر VST یا پلاگین خاصی مد نظر شماست که در پکیج ما موجود نیست، آن را با ما از طریق تلگرام یا سایر راه های تماس تلفنی در میان بگذارید!
برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی و استفاده از پکیج نصب ما با شماره ی ۰۹۳۵۲۱۵۹۲۹۵ از طریق تماس تلفنی یا تلگرام در ارتباط باشید.
بهترین ها از پکیج نصب ما استفاده کرده اند!